Odborové komise

Dohodovací komise Doprava TŽ, a.s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Martin Báborský Doprava
2 David Liberda Doprava

 

Dohodovací komise ENERGETIKA TŘINEC, a. s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Marian Waszut VO4
2 Ing. Stanislav Kollert ET
3 Petr Duda ET
4 Václav Klimša ET
5 Radim Sikora ET

 

Dohodovací komise ENEZA, s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Pavel Liberda ENEZA
2 Václav Vavřač ENEZA
3 Marek Podola ENEZA

 

Dohodovací komise Enviform, a. s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Ing. Lenka Jachnická Enviform
2 Věra Gajdaczová ZO

 

Dohodovací komise JELMARK, s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Jan Hasalík JELMARK
2 Marian Waszut VO4
3 David Kowolowski JELMARK

 

Dohodovací komise KOVO Třinec s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Zdenka Sabelová KOVO
2 Věra Gajdaczová ZO

 

Dohodovací komise Moravia Security, a.s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Kateřina Škvariáková Moravia Security
2 Monika Babjáková Moravia Security
3 Věra Gajdaczová ZO

 

Dohodovací komise REFRASIL, s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Lukáš Polok Refrasil
1 Václav Divina Refrasil
2 Marian Waszut VO4

 

Dohodovací komise Slévárny Třinec, a.s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Stanislav Waszut Slévárny
2 Aleš Krejza Slévárny
3 René Neumann Slévárny

 

Dohodovací komise Strojírny a stavby Třinec, a. s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Lydie Heczková VO5
2 Libor Neuman SaS
2 Marcel Pielesz ZO

 

Dohodovací komise T – print, s. r. o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Kateřina Maroszová T-Print
2 Marian Waszut VO4

 

Dohodovací komise TRIALFA, s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Ivana Heczková Trialfa
2 Věra Gajdaczová ZO

 

Dohodovací komise TŘINECKÁ PROJEKCE, a.s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Katarzyna Mikulicová Třinec. projekce
2 Bc. Ondřej Bujok ZO

 

Dohodovací komise Třinecké gastroslužby, s.r.o.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Petr Kovalovský Gastrosl.
2 Bc. Ondřej Bujok ZO

 

Dohodovací komise TŘINECKÉ ŽELEZÁRNY, a. s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Marcel Pielesz ZO
2 Bc. Ondřej Bujok ZO
3 Věra Gajdaczová ZO
4 Jan Gut VO3
5 Zdeněk Turoň VO1

 

Dohodovací komise VESUVIUS ČESKÁ REPUBLIKA,  a. s.

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Martin Konvička Vesuvius
2 Marcel Pielesz ZO
3 Michal Bauman Vesuvius

 

Inventarizační a likvidační komise ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Věra Gajdaczová ZO
2 Zdeněk Turoň VO1
3 Lydie Heczková VO5
4 Jan Gut VO3

 

Komise pro rekreaci a rekreační zařízení ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Bc. Ondřej Bujok ZO
2 Lydie Heczková VO5
3 David Morcinek ZO
4 Romana Walczysková ZO
5 Jana Staszková ZO

 

Komise BOZP a pracovního prostředí ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Věra Gajdaczová ZO
2 Robert Pszczołka VKvc
3 Miroslav Haratyk VO2
4 Stanislav Waszut Slévarny
5 Jan Gut VO3
6 Ing. Stanislav Kollert ET
7 David Kowolowski JELMARK
8 Martin Konvička VESUVIUS
9 Libor Neuman SaS
10 Marek Podola Eneza
11 Zdeněk Byrtus VD
12 Zdeněk Turoň VO1
13 Jindřich Heczko VLdz

 

Sportovní komise ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Zdeněk Turoň VO1
2 Ivo Crhonek VLk
3 Josef Konderla VO
4 David Morcinek ZO
5 Romana Walczysková ZO
6 Lukáš Turoň VO
7 Robert Pszczołka VKvc

 

Komise mladých ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Lukáš Greiner VJe
2 Jiří Kozel VOfr
3 Václav Kraina VOvs
4 Lukáš Pielesz VJfd
5 Rostislav Sanak  VJfd
6 Jakub Lorek  VOfv
7 Martin Mrozek  VOfv
8 Josef Konderla  VO
 garant: Bc. Ondřej Bujok

 

Redakční rada ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Bc. Ondřej Bujok ZO
2 Věra Gajdaczová ZO
3 Marcel Pielesz ZO
4 Lenka Wojtasová ZO

 

Komise pro legislativu a sociální oblast ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Věra Gajdaczová ZO
2 Bc. Ondřej Bujok ZO
3 Miroslav Haratyk VO2
4 Jan Gut VO3
5 Zdeněk Turoň VO1
6 Lydie Heczková VO5
7 Marian Waszut VO4

 

Dozorčí a revizní komise ZO TŽ

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Ing. Olga Špoková PBs
2 Jan Cieslar VDz
3 Václav Cieslar VO
4 René Kaleta VKb
5 Marie Gajdaczová  TTw

 

Volební komise ZO TŽ (2021-2025)

P.č. Jméno a příjmení Útvar
1 Daniel Czepiec VOye
2 Petr Duda EPb
3 Ivan Kohut FIu
4 Ing. Stanislav Kollert ET
5 Roman Morcinek  VOvk
 6  Bohdan Pilch VHv
 7  Robert Pszczołka VKvc